Nowoczesne Ogrody - Warszawa

Ogród nowoczesny w Latchorzewie

Ogród nowoczesny w Nowej Wsi

Ogród nowoczesny w Wilanowie

Ogród nowoczesny w Nowej Iwicznej

Ogród nowoczesny z warzywnikiem w Okuniewie

Ogród nowoczesny w Borzęcinie

Warszawa Włochy

Warszawa Stare Włochy

Mały ogród na skarpie przy bloku

Ogród nowoczesny w Konstancinie

Ogród nowoczesny w Wilanowie

Ogród nowoczesny na Mokotowie

Ogród nowoczesny w Białołęce

Nowoczesne aranżacje ogrodów, czyli jakie?

Styl nowoczesny na dobre zadomowił się nie tylko w naszych wnętrzach, ale coraz częściej stosowany jest także w ogrodach. Zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest nie tylko atrakcyjny pod względem wizualnym, ale i praktyczny w pielęgnacji. Nowoczesne aranżacje ogrodów to gwarancja modnej i komfortowej przestrzeni. Jeżeli zastanawiasz się nad metamorfozą ogrodu lub tarasu lub jeśli dopiero planujesz stworzyć idealną zieloną przestrzeń wokół domu, nie czekaj – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci spełnić marzenie.

Nowoczesny ogród nie wszędzie wygląda tak samo – wszystko zależy od pomysłowości projektanta i oczekiwań klienta. Taki ogród może być urządzony minimalistycznie, z prostymi bryłami. Projekt oparty na figurach geometrycznych cechują prostota i mało skomplikowana forma nasadzeń. Dominują w nim mało wymagające rośliny, które z łatwością można pielęgnować i formować, tworząc najoryginalniejsze bryły. Przestrzeń nie jest przytłoczona ilością i rodzajami roślin, wręcz przeciwnie – minimalizm nie generuje zbyt wielu bodźców, dzięki czemu sprzyja relaksowi i głębokiemu odprężeniu. W minimalistycznym ogrodzie dominują trawy, strzyżone rośliny zimozielone oraz kwitnące krzewy. Takie aranżacje ogrodowe sprawdzą się w otoczeniu budynków o nowoczesnej architekturze, na mniejszych działkach miejskich.

Decydując się na współpracę z nami, zyskasz nowoczesną, spójną i pełną harmonii przestrzeń wokół domu. Każdy projekt przygotowujemy bardzo starannie, uwzględniając stylistykę domu, tak by pasował do architektury budynku. Dokładamy starań, aby podkreślić charakter ogrodu oraz wydobyć jego potencjał. Uwzględniamy przy tym oczekiwania i potrzeby zleceniodawcy, dzięki czemu ogród spełnia oczekiwania klienta.

Nowoczesne aranżacje ogrodów – ważna rola dodatków

Nowoczesny ogród to jednak nie tylko proste bryły i geometryczne kształty. Z powodzeniem można zastosować w nim różnorodne dodatki i materiały, które będą wpisywały się w unikalną przestrzeń. Najczęściej wykorzystuje się beton, drewno, metal oraz kompozyty. Nowoczesny minimalizm nie oznacza jednak nudy! Innowacyjne donice, podwyższone rabatki, nietuzinkowe pergole czy podesty – to wszystko składa się na pełny obraz awangardowej, indywidualnej przestrzeni wokół domu.

W nowoczesnych ogrodach duże znaczenie ma odpowiedni dobór kolorów – muszą być wyraziste i odważne. Zarówno rzeźby i inne elementy dekoracji, jak i roślinność mają swój indywidualny charakter, dzięki temu przestrzeń nie jest nudna ani chłodna. Jeżeli marzysz o stworzeniu wyrafinowanej i unikalnej przestrzeni wokół domu, to doskonale trafiłeś! Z przyjemnością zrealizujemy Twoje marzenie o kameralnym ogrodzie, który pozwala wyciszyć się, odciąć od codziennej monotonii i szumu, a jednocześnie nie jest pozbawiony jest charakteru. Stworzone przez nas ogrody zawsze odpowiadają estetycznym upodobaniom klientów, a do tego zapewniają wygodę. Zapraszamy do kontaktu, a z chęcią odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.