Realizacje

W zakresie naszej oferty znajdują się aranżacje ogrodów przydomowych, obiektów użyteczności publicznej, biur i tarasów. Wykonujemy kompleksowe realizacje ogrodów i terenów zieleni. Jest to działanie wieloetapowe i składa się z prac ziemnych ( niwelacja terenu, uzupełnienie wierzchniej warstwy gleby), rozłożenia instalacji nawodnieniowej,oświetleniowej i prac typowo ogrodniczych ( sadzenie roślin i zakładanie trawników), jak i wykonania małej architektury ( oczka wodne, fontanny, altany,ścieżki, murki, podjazdy). Koordynujemy wszystkie prace związane z powstaniem ogrodu współpracując z innymi firmami-brukarską, stolarską, elektryczną, rzeźbiarską itp.

Wykonujemy także OGRODOWE REWOLUCJE czyli zmiany w istniejących ogrodach. Najczęściej polegają one na:

  • usunięciu lub przycięciu istniejących roślin, które za bardzo się rozrosły i zaczynają przeszkadzać,
  • regeneracji trawnika,
  • dodaniu ładu, harmonii i "klimatu" istniejącym kompozycjom roślinnym przez przesadzenie starych i dosadzenie nowych roślin,
  • zaproponowania przestrzeni dla dzieci,
  • dodaniu nowych, ciekawych zakątków w ogrodzie,
  • wydzieleniu przestrzeni dla zwierząt, które się pojawiły.

Chętnie pomożemy przy reorganizacji istniejącego ogrodu.

Zajmujemy się także systematyczną i okresową pielęgnacją założonych przez nas ogrodów i terenów zieleni.

Na naszych stronach mogą Państwo zapoznać się z gotowymi realizacjami, które dotychczas wykonaliśmy. Są to aranżacje ogrodów przydomowych i innych obiektów, przygotowane w oparciu o nasze autorskie projekty. Prezentujemy także wizualizacje 3D, które mogą być pomocne w podejmowaniu decyzji o współpracy z nami.