Aranżacje Basenu

W czasie doboru zieleni do pływalni należy uwzględnić specyficzne warunki panujące w tego typu przestrzeniach. Charakterystyczna jest na przykład duża wilgotność powietrza i stosunkowo wysoka temperatura. Wybierając rośliny na basen, najlepiej zdecydować się na te gatunki, które nie wymagają zaawansowanej pielęgnacji. Należy również uwzględnić metraż i ilość światła, które przedostaje się do każdego z pomieszczeń.

Poniżej znajdują się przykładowe realizacje naszego zespołu, uwzględniające opisane warunki. Przygotowana przez nas aranżacja basenu pozwoliła uczynić niejedną przestrzeń rekreacji piękniejszą i bardziej spójną.

Zajmujemy się zarówno prywatnymi obiektami przydomowymi, jak i doborem roślin na pływanie znajdujące się w hotelach i pensjonatach. Uwzględniamy indywidualne gusta klientów, a także ich kompletną wizję aranżacji. Jednocześnie służymy poradą, co do charakterystyki konkretnych gatunków zieleni. Z naszą firmą skutecznie odmienią Państwo swoją pływalnię, nie tracąc czasu na poszukiwanie odpowiednich dodatków!